FUNDACJA STUDIO SKIT

Jesteśmy organizacją pozarządową specjalizującą się w sektorze muzycznym, głównie w nagrywaniu muzyki rap. Przez nasze studia przewinęły się setki młodych raperów, z których część wyrastając z warszawskiego podziemia trafiła do mainstreamu polskiego Hip-hopu. Pracowaliśmy już z takimi artystami jak Solar, Młody M, Hinol (Polska Wersja) czy 2sty. Mamy studio nagraniowe w centrum Warszawy. Raperom, z którymi podejmujemy współpracę, pomagamy w profesjonalnym nagraniu płyty, a później w jej promocji, organizujemy też koncerty i imprezy. Dlaczego to robimy? Bo wiemy, że ci młodzi ludzie opisują rzeczywistość, jaką widzą z okna, nocami przelewają na papier to co czują albo siedzą przed komputerami i komponują pierwsze własne podkłady. Rap ma moc, która wpływa masowo na ludzi. Jest prawdziwym głosem ulicy. Stanowi też sposób na radzenie sobie z problemami, o których w inny sposób ciężko mówić. Rap dociera do szerokiego grona odbiorców, zarówno do młodzieży z domów dziecka, jak i prezesów w korporacjach. Nawiązując kontakt z raperem nie patrzymy na to, czy jest bogaty czy biedny, ładny czy brzydki czy kradnie rowery czy je sprzedaje. Ważne jest dla nas, że to co widzi, opisuje. To co opisuje, przekazuje. To co przekazuje, my wzmacniamy. Często największe skarby zostają w szufladzie, a rynek muzyczny jest zamknięty na głos młodych utalentowanych artystów. My ten głos słyszymy. Interesują nas zarówno uznani wykonawcy, jak i ci, którzy mają na swoim koncie jedną, nagraną w piwnicy, ep-kę. Przede wszystkim jednak chcemy słuchać głosu raperów, którzy mają coś do powiedzenia – możecie do nas przyjść, nawet jeżeli nie macie nic na płycie, ale za to macie przekaz i dobry flow. Pomożemy wam się rozwinąć.

REDLICKI CEZARY SZYMON – Inżynier dźwięku/Project manager

Doświadczony realizator dźwięku z 20-letnim stażem pracy w studiu, aktywny muzyk sesyjny i gitarzysta.
Współpracował z Polskie Radio, Teatr Muzyczny „Roma”, Magazyn „Gitarzysta” itp.

TRYBUŁA ADAM –  Project Manager

Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej w Warszawie (kierunek: Praca Socjalna) oraz Państwowej Szkoły Muzycznej 2-go stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończony staż w placówce OPS na Pradze Południe. Realizator muzycznych warsztatów profilaktycznych w Fundacji Studio Skit. Realizator programów skierowanych do młodzieży, finansowanych ze środków publicznych. Realizator projektu „Ursynów – hip hop instrumentalnie” w 2017 r. Certyfikat ukończenia międzynarodowego projektu „ERASMUS+ Academy for Exchange of non-formal Youth Practices” w 2017 r. Brooklyn Melodies Music Center – nauczyciel muzyki w Dubaju. Aktywny muzyk – perkusista, realizator dźwięku, kompozytor z wieloletnim doświadczeniem na scenie oraz studio nagraniowym.  

 

JÓŹWIK PRZEMYSŁAW – Inżynier Dźwięku

KRZYWIŃSKI FILIP – Prezes zarządu Fundacji Studio Skit

Prowadzący profilaktyczne warsztaty muzyczne, rekrutacja psycholog kliniczny, 200 godzin stażu w Pogotowiu Opiekuńczym podczas programu „Tulipan”, roczny staż w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku, ukończenie 2-letniego stażu w zakresie profilaktyki uzależnień w Fundacji na rzecz zapobiegania narkomanii „MARATON”, absolwent Studium Przeciwdziałania przemocy w Rodzinie w centrum szkoleń i Psychoedukacji IPI Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Twórca metody pracy z zagrożoną młodzieżą „Studio Skit”. Realizator kilkudziesięciu programów skierowanych do młodzieży, finansowanych ze środków publicznych. Staż w zakresie profilaktyki uzależnień (2004-2006) w Poradni Profilaktyki Społecznej „Maraton”. W latach 2006-2008 koordynator programów finansowanych przez Biuro Polityki Społecznej m.st. Warszawy Wieloletni kontakt z muzyką (występy, koncerty), gitarzysta i producent muzyczny, aktywny w wielu projektach, w tym projektu dla Wydziału Kultury dzielnicy Ursynów.

 

 

 

SOBICZEWSKI KAMIL – Członek zarządu Fundacji Studio Skit

Profilaktyczne warsztaty muzyczne, koordynacja, rekrutacja Psycholog kliniczny, Ukończona Szkoła Trenerów poradni „Maraton”. Realizator ponad 20-tu programów skierowanych do młodzieży, finansowanych ze środków publicznych. Ukończony 2-letni staż z zakresie profilaktyki uzależnień w Fundacji na rzecz zapobiegania narkomanii „MARATON” Staż w zakresie profilaktyki uzależnień (2004-2006) w Poradni Profilaktyki Społecznej „Maraton”. Twórca programu Skit Studio. Prowadzenie świetlicy socjoterapeutycznej w Poradni “Maraton”. Współpraca z OPS-em na Ursynowie (organizowanie imprez profilaktycznych na Ursynowie). Prowadzenie warsztatów profilaktyki przemocy oraz uzależnień dla młodzieży w liceach oraz gimnazjach na terenie Warszawy w ramach Stowarzyszenia „OPTA”. Streetworker pracujący na warszawskiej Pradze. Ukończony kurs wychowawcy kolonijnego. Ukończona szkoła muzyczna I-go stopnia. Muzyk, kompozytor oraz doświadczony inżynier dźwięku, aktywny w wielu projektach muzycznych.  

 

OLSZEWSKA ALEKSANDRA – Dział Księgowości


kONTO FUNDACJI:

Raiffeisen Bank Polska S.A.
12 1750 0012 0000 0000 2367 1767


Close Menu